Tüm Üyelere ve Ziyaretçilere Forumda İyi Vakit Geçirmelerini Dileriz.
Tüm Paylaşımlarla, İsteklerinizle , Sorularınızla Daima Yanınızdayız.

SMF Neden Tercih Edilmeli?

Konu Sahibi: Morningstar, Kategori: SMF, 0 Yorum, 1962 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yönetici
Yönetici
*******
348
Mesajlar
347
Konular
0
Rep Puanı
12-02-2020, Saat: 23:07
#1
SMF Neden Tercih Edilmeli?
Açıklama


Web sitelerine kurulan forum sayfaları ile kullanıcıların birbiri arasındaki etkileşimini, iletişimini ve bilgi akışını arttırabilirsiniz. Bunun için ücretli ve ücretsiz olmak üzere bulunan eklentiler ile web sitenize forum alanı ekleyebilirsiniz. Bu noktada SMF ücretsiz olması ve profesyonel bir işlem gerçekleştirmesiyle tercih edilmektedir. Bunun dışında bulunan nedenler için ise SMF neden tercih edilmeli konusunda çeşitli araştırmalar yapılmaktadır.

[Resim: smf.png]

SMF, sunduğu gelişmiş izin ve kullanıcı yöntemiyle iyi performans sunmaktadır. Birkaç dakika web sitenize profesyonel bir şekilde forum kurmanıza imkan tanımasıyla tercih edilmelidir. Aynı zamanda gürünüm ve kullanılabilirlik seviyesi geliştirilebilir olduğu için kolaylık sağlamaktadır.

Kolay bir kullanıma sahip olması da SMF neden tercih edilmeli konusunda önemli bir noktadır. Birkaç dakika içerisinde web sitenize forum alanı kurabilirsiniz. Devamlı kendini geliştirmesi, sunduğu çeşitli temalar ile kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Üye girişi sağlaması, kullanıcıları forumlara yerleştirme konusunda basit ve anlaşılır olmasıyla tercih edilmektedir.

SMF neden tercih edilmeli konusunda hem fikir olunan konu ise ücretsiz ve kullanışlı bir araç olarak karşımıza çıkmasıdır. Ücretli olan muadillerine kıyasla aynı performansı sergilemesi ve her an kendini geliştiren özellikleriyle kullanıcıların tercih arasında yer almaktadır. Kolay ve profesyonel şekilde web sitenize forum alanı eklemenize imkan tanımasıyla pratik bir araçtır. Aynı zamanda hazır temalar ile işinizi kolaylaştırırken beraberinde gelen modlar ile forum alanını kullanıcılar için daha uygun bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.
[Resim: imza.png][-]
Etiket
tercih smf neden edilmeli?

Hızlı Menü: