Tüm Üyelere ve Ziyaretçilere Forumda İyi Vakit Geçirmelerini Dileriz.
Tüm Paylaşımlarla, İsteklerinizle , Sorularınızla Daima Yanınızdayız.

SMF Hakkında 10 İpucu

Konu Sahibi: Morningstar, Kategori: SMF, 0 Yorum, 474 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yönetici
Yönetici
*******
348
Mesajlar
347
Konular
0
Rep Puanı
12-02-2020, Saat: 22:51
#1
 SMF Hakkında 10 İpucu
Açıklama

Web sitelerinde bilgi paylaşımını ve iletişim ağını güçlendirmek adına kurulan form alanlarında dünya en çok tercih edilenler arasında SMF yer alır. Hazır form kurma aracı olan SMF kullanıcıya sunduğu imkanlar ve ücretsiz olmasıyla en çok tercih edilenler arasında yer alır. SMF kullanımı oldukça kolaydır. Basit kullanım sunmasına rağmen profesyonel sonuçlar almanızı sağlar. Daha etkili sonuçlar almanız için SMF hakkında 10 ipucu sizin için belirledik.
[Resim: smf.png]
 1. Öncelikle SMF üzerinden oluşturduğunuz forumunuzun güzel ve ilgi çekici göründüğünden emin olun. Bunun için forum kullanıcılarının yorumlarını alarak en beğenilen temayı belirleyebilirsiniz. Bu tema üzerinden gerekli ekleme ve düzenlemeleri yapmaya her zaman özen gösterin
 2. Formunuz üzerinde hazırladığınız kategorileri, forum başlıkları ve içerikleri planlayarak hareket edin. SMF üzerinden kolaylıkla haber içerikleri ve forum yazıları oluşturabilirsiniz.
 3. SMF ile formunuza kullanıcılarının işine yarayacak ek araçlar ekleyebilirsiniz. Hava durumu, döviz kurları gibi araçlar kullanıcıların ilgisini çekecektir.
 4. SMF beraberinde birçok eklenti ile gelir. Bu eklentiler hem SMF hem de kullanıcılar tarafından geliştirilerek forum alanınızın daha kullanışlı güzel görünmesi için kullanılır. Bu eklentili kullanmaktan çekinmeyin. Yeniliklere açık olun.
 5. Düzenli olarak SMF resmi web sitesini ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. Hem güncel SMF sürümünü edinebilir hem de eklentileri buradan takip edebilirsiniz.
 6. SMF güvenliği açısından bir açığı olmadığını unutmayın. İhtimali elden bırakmamak için her zaman en son versiyonunu kullanmaya özen gösterin
 7. İyi performans sunmasıyla kullanıcıların ilgi odağı haline gelen SMF büyük ölçekli web siteleri içinde uygundur.
 8. SMF devamlı kendini geliştirerek yenilemeye devam etmektedir. Bununla beraber kullanıcılar bu gelişim sürecine dahil olarak daha iyi bir araç haline getirmek için çalışmaktadırlar. Sizde SMF iyileştirme çalışmalarına dahil olabilirsiniz.
 9. Ücretsiz ve açık kaynaklı bir araçtır.
 10. Kullanım kolaylığı sunmasıyla hiçbir bilginiz olmasa bile kolaylıkla kullanmaya başlayabileceğiniz bir araçtır.
[Resim: imza.png][-]
Etiket
smf 10 hakkında i̇pucu

Hızlı Menü: