Tüm Üyelere ve Ziyaretçilere Forumda İyi Vakit Geçirmelerini Dileriz.
Tüm Paylaşımlarla, İsteklerinizle , Sorularınızla Daima Yanınızdayız.

SMF Genel Özellikleri

Konu Sahibi: Morningstar, Kategori: SMF, 0 Yorum, 590 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yönetici
Yönetici
*******
348
Mesajlar
347
Konular
0
Rep Puanı
12-02-2020, Saat: 22:49
#1
SMF Genel Özellikleri
Açıklama

Web sitelerinde iletişim ağını oluşturmak ve bilgi paylaşımını arttırmak için forum alanları kurulur. SMF yani Simple Machines Forum web siteleri pratik bir şekilde forum alanı kurmayı sağlayan bir araçtır. Dünya genelin en çok kullanılan hazır forum sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. SMF genel özellikleri ücretsiz bir araç olması ve pratik kullanıma sahip olmasıyla bilinmektedir. Basit bir şekilde hazırlanmış olmasıyla son derece kullanışlı bir araçtır.

[Resim: smf.png]
Kolay kullanıma sahip olmasına karşın oldukça şık görünümlü forumlar oluşturmanıza imkan tanımaktadır. SMF genel özellikleri bakıldığı zaman tema bakımından zengin olması da göze çarpmaktadır. Birbirinden farklı temalarını forum alanına giydirerek dakikalar içerisinde şık bir foruma sahip olabilirsiniz. SMF üzerinden hazır olarak bulunan tasarımların yanında kullanıcılarında hazırlayıp siteye yükledikleri tasarımlar da bulunmaktadır. Bu durumda SMF üzerince yüzlerce temaya kolaylıkla ulaşabilmenize imkan sağlamaktadır. Zengin tema seçenekleriyle kolaylıkla forum alanınızı şık bir dizayn oluşturan temalarla buluşturma imkanı da sağlamaktadır.

SMF genel özellikleri arasında forum içerisinde bulunan pratik butonlar, genel görünüm ve kullanıcı alanları gibi kısımlarda kolaylıkla özelleştirilmektedir. Bununla beraber aynı anda birden fazla dilde yayınlanma desteği de sunmaktadır. Açık kaynaklı bir araç olmasının yanında kodlama için yeterli dökümanları da bünyesinde barındırmaktadır. Büyük ölçekli web siteleri içinde kullanıma uygun olması SMF genel özellikleri arasında yer almaktadır.
[Resim: imza.png][-]
Etiket
genel smf özellikleri

Hızlı Menü: