Tüm Üyelere ve Ziyaretçilere Forumda İyi Vakit Geçirmelerini Dileriz.
Tüm Paylaşımlarla, İsteklerinizle , Sorularınızla Daima Yanınızdayız.
Etiket
Yazar: Morningstar - Cevaplar: 0 - Görünümler: 484
Forumda Paylaşılan Konular ve Yorumlar Hakkında !
Merhaba arkadaşlar,

Forumda paylaşılmak istenilen konu ve yorumlar hakkında uyulması gereken kurallardan bahsedeceğim.Herkes için sağlıklı olacağını umuyorum.Eksik husus varsa düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

1- Forumda konu açarken içeriklere dikkat etmelisiniz.
  • [b][color=#aaaaaa]     +18 İçerikli paylaşımlar kesinlikle yasaktır.Paylaşan üyeler sınırsız olarak forumdan uzaklaştırılır.
Yazar: Morningstar - Cevaplar: 0 - Görünümler: 436
Reklam ve Sponsorluk Hakkında !
Merhaba arkadaşlar;

Biliyorsunuz ki her site reklam ve sponsorlar sayesinde destek görerek ileriye daha sağlam adımlar atar.Aynı zamanda kendi sitesinin gelişmesini sağlar.

Yazılım Aracı ekibi olarak bizde elimizden geldiğince forumda emek gösterip hep birlikte bilgi,tecrübe ve arkadaşlık kazanacağız.

Fakat aramızda reklam vermek isteyen ve sponsor olmak isteyen arkadaşlarımız varsa bizlerle PM yolu ile iletişime girebilir, destek verebilirler.

[b]İnternet
Yazar: Morningstar - Cevaplar: 0 - Görünümler: 587
HTML 5 Nedir ? Kod Yapısı Hakkında Bilgi

HTML (Hyper Text Markup Language) internet üzerinde web sayfası oluşturmak için kullanılan bir betik dilidir. HTML dosyaları .html ya da .htm uzantısı ile saklanır. HTML, W3C tarafından standartlaştırılmaktadır. Html, “etiket” ismi verilen çeşitli başlıklardan oluşur.
[align=justify]HTML, bir programlama dili olarak tanımlanamaz. Zira HTML kodlarıyla kendi başına çalışan bir
Yazar: Morningstar - Cevaplar: 0 - Görünümler: 371
Joomla Hakkında 10 İpucu
Joomla Hakkında 10 İpucu

Açıklama

Bir web sitesine sahip olmak istiyorsunuz ve web tasarım şirketlerine para vermek istemiyorsanız Joomla tam size göre bir çözüm olacaktır. Sizin için Joomla Hakkında 10 İpucu vereceğiz. Hemen başlayalım. 

[font=Arial][img]https://yazilimaraci.com/images/resimler/joomla_tips.jpg[/i
Yazar: Morningstar - Cevaplar: 0 - Görünümler: 388
MyBB Hakkında 10 İpucu

  1. [size=medium][font=Arial]MyBB forumunuzda yabancı üyeleri ve istemediğimiz kullanıcıları engellemek için onların IP adreslerini bulmamız gerekmektedir. Bulduktan sonra yasaklama işlemini yine bu IP adresinden yapmamız gerekli
Yazar: Morningstar - Cevaplar: 0 - Görünümler: 402
Xenforo Hakkında 10 İpucu
Xenforo Hakkında 10 İpucu
1. Xenforo Güncellemesinden Önce Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Uyarılar

Bütün yazılımların belirli zaman aralıklarıyla güncellemesi yapılmalıdır. Bu güncellemeler yazılımda meydana gelen hataların düzelti
Yazar: Morningstar - Cevaplar: 0 - Görünümler: 387
SMF Hakkında 10 İpucu
 SMF Hakkında 10 İpucu
Açıklama

Web sitelerinde bilgi paylaşımını ve iletişim ağını güçlendirmek adına kurulan form alanlarında dünya en çok tercih edilenler arasında SMF yer alır. Hazır form kurma aracı olan SMF kullanıcıya sunduğu imkanlar ve ücretsiz olmasıyla en çok tercih edilenler arasında yer alır. SMF kullanımı oldukça kolaydır. Basit kullanı
Yazar: Morningstar - Cevaplar: 0 - Görünümler: 1382
Vbulletin Hakkında 10 İpucu
 Vbulletin Hakkında 10 İpucu 
Açıklama

Vbulletin, sizin için hazırlanmış bir forum altyapısı sağlar. Kod ya da diğer teknik sorunlarla uğraşmadan forum sayfanızı oluşturabilirsiniz. Eğer siz de forum sayfası oluşturmaya kadar verdiyseniz Vbulletin, satın almadan önce Vbulletin hakkında 10 ipucu yazımıza bir göz atın. 

[align=center][img]https://yazilimaraci.com/images/resimler/vbulletin.
Yazar: Morningstar - Cevaplar: 0 - Görünümler: 465
Windows Vista Sürümü nedir? Vista Hakkında Bilgi
WİNDOWS VİSTA SÜRÜMLERİ VE VİSTA HAKKINDA BİLGİ

Açıklama

Eski Yazılımlarla Yaşanan Sorunlar

[color=#cccccc][size=medium]Bu yeni işletim sisteminde Xp'de kullandığımız ve eski diye tabir edebileceğimiz birçok yazılım çalışmıyor. Xp piyasada bulabileceğimiz hemen her yazılımı başarıyla çalıştırabili
Yazar: Morningstar - Cevaplar: 0 - Görünümler: 376
Ekran Kartı Nedir? Ekran Kartları Hakkında Her Şey!
Ekran Kartı Nedir?  Ekran Kartları Hakkında Her Şey!

[size=large]Video kartı, video adaptörü, grafik hızlandırıcı kart, ekran adaptörü veya grafik kartları… Bunlar, bizim ekran kartı olarak tanıdığımız donanım ünitelerine biçilmiş pek çok isimden bazıları. Ekran kartları genellikle grafikleri[color=#aaaaaa] işleyip, ekrana yansıtmakla görevlilerd